Ocieplanie budynków fermy drobiu. Zalety ocieplenia kurnika pianką poliuretanową.

Firma Sanberg jest producentem najnowszej maszyny do natrysku poliuretanu Sanberg SG-300x. Maszyna ta została poddana długim testom, które trwały ponad 3 miesiące.

W tym czasie zostało wykonanych 18 000 m kwadratowych izolacji natryskowej. Testy prowadzone były na największej fermie drobiu na Pomorzu Zachodnim, gdzie maszyna pracowała po 18 godzin na dobę. W tym czasie maszyna Sanberg Sg300x pracowała bezawaryjnie i żadna cześć maszyny nie uległa zepsuciu, lub zużyciu.
Firma Sanberg to wiodący sprzedawca maszyn do natrysku pianki poliuretanowej w Polsce i w całej Europie. Nasze maszyny wykorzystywane są do natrysku pianki poliuretanowej w małych domkach jednorodzinnych jak i w wielkich halach przemysłowych.

Nasze maszyny używane są do ocieplania dużych ferm na których hoduje się bydło, drób, trzodę chlewną, oraz inne zwierzęta hodowlane. Zastosowanie pianki poliuretanowej jako izolatora przyczynia się do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie.

Licząc, że każdy budynek inwentarski ma od kilkuset do kilku tysięcy metrów możemy wywnioskować, że oszczędności za ogrzewanie tylko jednego budynku mogą sięgać od kilku tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy na miesiąc. W skali roku można zaoszczędzić kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy złotych.
Wystarczy natrysnąć warstwę około 2 cm pianki żeby zauważyć wyraźne różnice w ociepleniu w wewnątrz budynku. Pianka polietylenowa jest jedynym sensownym wyborem, jeśli myślimy o oszczędzaniu pieniędzy na ogrzewaniu naszych nieruchomości. Raz wydane pieniądze wrócą do was pod postacią niższych rachunków za gaz, prąd lub inne sposoby ogrzewania.

Unia Europejska stawia na innowacyjne rozwiązania w dziedzinie oszczędzania energii. Za kilka lat ceny energii elektrycznej lub gazu mogą skoczyć o kilkadziesiąt procent ze względu na rygorystyczną politykę związaną z ochroną środowiska naturalnego. Już w tej chwili Polska płaci olbrzymie abonamenty za produkcję CO2. Pieniądze te będą pobierane z ceny gazu, energii elektrycznej, lub innych paliw kopalnych.
Warstwa z pianki poliuretanowej o grubości około 5 cm pozwoli nam na zaoszczędzenie setek tysięcy złotych na jednym w kurniku w kilka lat.
Pianka poliuretanowa ma wiele zalet jako izolator ciepła. Jest niepalna, nie wydziela toksycznych gazów, oraz jest łatwa do nałożenia nawet przez osobę która nie posiada żadnego przeszkolenia, oraz doświadczenia w zagadnieniu izolacji natryskowej.

Na filmie, który jest zamieszczony na naszej stronie internetowej widać jak pracownik fermy bez żadnego doświadczenia w dziedzinie natrysku pianki poliuretanowej natryskuje piankę na strop fermy drobiu. Firma Sanberg Polska szkoli pracowników ferm tak żeby samodzielnie mogli natryskiwać izolację z pianki poliuretanowej.
Właściciel fermy, który kupuje od nas maszynę może zaoszczędzić dziesiątki tysięcy zł na usłudze ocieplenia wykorzystując do pracy swoich pracowników etatowych wykonując samodzielnie tą usługę.

Po ociepleniu budynków można sprzedać maszynę na portalu aukcyjnym z bardzo małą utratą wartości. Dzięki kupnie maszyny z naszej firmy można pominąć wysokie stawki firm natryskowych i zaoszczędzić pieniądze. Nasza firma dostarcza również piankę poliuretanową w najniższych cenach. Będąc naszych klientem dostają państwo zniżkę na zakup pianki poliuretanowej i jest ona w cenie takiej jak w fabryce. Firma Sanberg Polska pomaga w doradztwie w dziedzinie ocieplenia budynków inwentarskich, hal przemysłowych, budynków gospodarczych, budynków mieszkalnych, oraz w każdej dziedzinie gdzie wykorzystywana jest technologia ocieplania pianką poliuretanową
Zapraszamy do kontaktu  z przedstawicielem handlowym naszej firmy który przedstawi państwu atrakcyjną ofertę zakupu maszyn Sanberg.