Obsługa klienta
Oferta w PDF

Pompy beczkowe

Pompy beczkowe służą do transportu surowca z beczek lub pojemników do maszyny, gdzie później są podgrzewane i dalej tłoczone do pistoletu natryskowego poprzez węże podgrzewające. Nasza firma oferuje dwa rodzaje pomp beczkowych, które nie różnią się parametrami, przeznaczeniem, ani jakością. Jedyną różnicą jest ich kształt i drobne różnice w budowie. Oferowane przez nasza firmę pompy odróżnia od konkurencji dostępność tanich zamienników i prosta, bezproblemowa budowa.

Pamiętajmy, że podczas użytkowania pomp może dojść do ich uszkodzenia lub awarii, gdy do pompy dostanie się przez przypadek piasek, zbrylony składnik pianki, lub inne ciało obce. Wtedy ważne jest, żeby szybko pompę rozebrać i usunąć usterkę. Dostępność zamienników, które możemy dostać w naszej firmie sprawia, że obsługa maszyny jest tania i szybko można ją wykonać nie tracąc czasu na wzywanie serwisu. Dotychczas nie mieliśmy żadnego klienta, który kupowałby pompę beczkową, bo stara nie nadawała się do użytku. Wymiana uszczelek, simeringów i metalowych kulek sprawi, że pompy po regeneracji będą dalej pracować jak nowe.

Na zdjęciach poniżej przedstawiamy dwa warianty pomp beczkowych dostępnych w naszych maszynach. SANBERG BP-10 i SANBERG BP-20 są zawsze dostępne w sprzedaży. Pasują one do innych maszyn do natrysku poliuretanu na rynku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3