Serwis Maszyn Do Natrysku Pianki Poliuretanowej. Naprawa Agregatów do Natrysku Pianki Poliuretanowej

Firma Sanberg Polska zajmuje się sprzedażą maszyn do natrysku pianki poliuretanowej na terenie całej Europy. Posiadamy także klientów z takich krajów jak Oman, Arabia Saudyjska, Kuwejt, Kongo, Egipt, oraz wielu innych krajów na całym świecie. Uznanie klientów zdobyliśmy poprzez szybki i skuteczny serwis agregatów Sanberg, oraz agregatów do pianki innych firm.
Dużo klientów posiadających maszyny innych firm zdecydowało się na kupno naszych maszyn ze względu na szybką reakcje serwisu, oraz dostępność części zamiennych maszyn Sanberg. Dużą rolę podczas wyboru agregatu do natrysku pianki poliuretanowej odgrywa cena części zamiennych, oraz godzinny koszt pracy serwisu. Drugim kryterium wyboru maszyny do izolacji natryskowej jest jej cena. Cena maszyn do natrysku pianki poliuretanowej Sanberg jest o 40% niższa niż identycznie zbudowane maszyny w konkurencji. A więc czy warto przepłacać w pierwszej kolejności za maszynę, a potem za drogi serwis u konkurencji??

W naszej ofercie znajdują się pompy beczkowe, pistolety, uszczelki, węże transferowe, które pasują do innych maszyn dostępnych na rynku.

Nasza firma przejęła serwisy maszyn innych firm, gdyż mamy szeroką wiedzę w dziedzinie agregatów natryskowych, a czas oczekiwania na naprawę był krótszy niż u konkurencji. Wielu naszych klientów zostało obsłużonych w tym samym dniu, kiedy do nas trafili. W wielu przypadkach usunięcie usterki maszyny zajmowało nie więcej niż dwie godziny. Kiedy firmy konkurencyjne dawały naszym klientom terminy odległe o miesiąc czasu, nasza firma naprawiała maszyny klientów w ten sam dzień, albo usunięcie usterki nie trwało dłużej niż 48 godzin. Istnieją przypadki, gdzie nasz serwis maszyn do natrysku pianki poliuretanowej musiał pracować dłużej niż 48 godzin. Są to przypadki zapchania maszyny do pianki poliuretanowej poprzez związanie się dwóch składników piany wewnątrz maszyny. Może się tak stać, gdy klient zamieni pompy w beczce.

Nigdy nie zdarzyło się, żeby nasza firma nie uporała się z serwisem agregatu do pianki poliuretanowej. Czas naprawy waha się od jednej godziny do tygodnia czasu w ciężkich przypadkach zapchania maszyny przez komponenty pianki poliuretanowej. Serwis maszyn do natrysku pianki poliuretanowej firmy Sanberg oferuje części i serwis do wszystkich maszyn dostępnych na rynku polskim. Nasza firma specjalizuje się w naprawach maszyn pochodzących z Chin. Posiadamy każdą część do tych maszyn i może ona być wysłana do klienta w całej Europie kurierem DHL. Czas dostawy od zamówienia części wynosi w Polsce max. 24 godziny. Czas dostawy części do każdego miejsca w Europie wynosi max 48 godzin.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na YouTube, gdzie można zobaczyć jak nasza maszyna pracuje w ekstremalnych warunkach. Wiele filmów na naszym kanale jest nagrywane u klientów na ich pierwszej wykonywanej robocie. Widać, że nie potrzeba zdolności manualnych do wykonania izolacji natryskowej. Maszyna do natrysku pianki poliuretanowej firmy Sanberg jest bardzo prosta w obsłudze i może być obsługiwana nawet przez pracownika nieposiadającego przeszkolenia w dziedzinie natrysku.
W teście długoterminowym przeprowadzonym na powierzchni 15000 metrów kwadratowych maszyna Sanberg SG300x pracowała bezawaryjnie. Oznacza to, że maszyny konkurencji, które kosztują dziesiątki tysięcy więcej niż wyroby naszej firmy są przewartościowane w stosunku jakości do ceny. Dla porównania nasza maszyna kosztuje 32000 zł, a maszyny konkurencji z takimi samymi parametrami kosztują dwa, albo trzy razy więcej. Warto zwrócić uwagę, że serwis maszyn u konkurencji jest tak samo dwa, albo trzy razy droższy niż serwis maszyny do natrysku pianki poliuretanowej z firmy Sanberg.
Nasza firma podejmie się każdego zlecenia naprawy agregatów do pianki poliuretanowej, nawet wtedy, kiedy sytuacja wydaje się być beznadziejna. Nasz serwis maszyny do natrysku pianki poliuretanowej otwarty jest od 8:00. W przypadkach kiedy klient czeka na maszynę, bo ma pilne zlecenie nasz serwis możemy wydłużyć pracę serwisu tak, żeby klient odjechał z naprawiona maszyną w tym samym dniu.