Obsługa klienta
Oferta w PDF

Węże zasilające

Przewody Dodatkowe Maszyny do Natrysku Pianki Poliuretanowej

Węże zasilające mają standardową długość 15 metrów i można je przedłużyć nawet do długości 90 metrów. Musimy pamiętać, że przedłużenie węża daje mniejsze ciśnienie na wyjściu. W przypadku maszyn o ciśnieniu do 140 bar można maksymalnie podłączyć 60 m przewodu, a w maszynach gdzie ciśnienie przekracza 200 bar możliwe jest podłączenie 90 m węża.

Każda sekcja węża jest podgrzewana, żeby transportowany materiał nie stracił temperatury wymaganej przy natrysku.

Czym wyższa temperatura , tym lepsze mieszanie się czynników w pistolecie i lepszy rozrost pianki poliuretanowej. Węże są zabezpieczone przed osadzaniem się poliuretanu i na powierzchni poprzez zastosowanie materiałów , które nie przywierają pianki poliuretanowej.

Zaleca się dodatkowe zabezpieczenie węża przed uszkodzeniami mechanicznymi poprzez owinięcie powierzchni folia do owijania palet. Innym sposobem uniknięcia uszkodzenia węża jest wsadzenie go do węża strażackiego, który możemy bardzo tanio kupić na portalach aukcyjnych.

Ważne jest , żeby nie skręcać węża gdy jest on zimny. Zasady te pozwolą Państwu na dłuższe użytkowanie sprzętu bez konieczności naprawy i serwisu. Każdy wąż jest zbudowany z materiałów, które są testowane w laboratoriach na skręcanie, wysokie ciśnienie, temperaturę i szkodliwe warunki otoczenia.

Wyświetlanie jednego wyniku