Obsługa klienta
Oferta w PDF

Akcesoria BHP

Zdrowie to najważniejsza rzecz w naszym życiu. Stosuj Środki Ochrony Osobistej Przy Natrysku Pianki Poliuretanowej w celu ochrony dróg oddechowych przed pyłami, gazami i cząsteczkami lotnymi

Bardzo ważną sprawą jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa przy pracy z pianką poliuretanową. Natrysk pianki poliuretanowej generuje groźne dla zdrowia opary i cząsteczki, które mogą być groźne dla zdrowia przy dłuższym wdychania. Zaleca się stosowanie masek przeciwgazowych, które są specjalnie dobrane do natrysku pianki poliuretanowej.

Najbardziej popularnymi maskami na naszym rynku nadającymi się do ochrony przed gazami pianki poliuretanowej są maski firmy 3M serii 6000. Dla klientów bardziej wymagających, którzy cenią sobie komfort pracy latem przy temperaturach powyżej 20 st. C polecam droższe, ale ułatwiające pracę systemy z wymuszonym nawiewem powietrza serii VERSAFLO, oraz systemy JUPITER. Zaleca się stosowanie masek pełno twarzowych, gdyż chronią one także nasze oczy przez dostaniem się do nich składników poliuretanu.

Ważnym elementem wyposażenia osoby natryskującej poliuretan jest kombinezon ochronny wraz z kapturem chroniącym głowę. Jeśli pianka osadzi się na ubraniu, to bardzo trudno będzie ją usunąć. Bardzo ważnym elementem stroju są rękawice. Zabrania się natrysku pianki bez rękawic. Nie przestrzeganie tego może skończyć się podrażnieniem skóry, przeniknięciem składników poliuretanu do skóry i wdaniem się zakażenia.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.