Obsługa klienta
Oferta w PDF

Naprawa Agregatów

Naprawa Agregatów do Natrysku Pianki Poliuretanowej

Firma Sanberg Polska zajmuje się naprawą agregatów do natrysku pianki poliuretanowej Sanberg w czasie trwania gwarancji, a także po jej zakończeniu. Podejmujemy się naprawy maszyn do natrysku pianki poliuretanowej innych firm na oryginalnych częściach, lub podzespołach o podwyższonej jakości w stosunku do oryginału.

Naprawy pogwarancyjne sprzętu różnych marek

Redukcja awarii do 40%

Naprawa i Regeneracja Agregatów do Natrysku Pianki Poliuretanowej

Nasza firma zajmuje się naprawą agregatów do natrysku poliuretanu, sprzedażą części zamiennych do tych maszyn, oraz modyfikacjami tak, żeby działały sprawniej i wydajniej. Poprzez dobór części zamiennych z górnych półek możemy obniżyć awaryjność o 40% w stosunku do oryginalnej, pierwotnej formy maszyny. W maszynach do natrysku poliuretanu waćne jest zamontowanie dobrych uszczelniaczy. W pierwotnej formie są one wykonane z plastiku. My dajemy uszczelnienia teflonowe dla wymagającego klienta. Na życzenie zajmujemy się regeneracjami pomp i siłowników hydraulicznych, regeneracją transformatorów wysokiego napięcia. Regenerujemy maszyny zabrudzone piankami poliuretanowymi, jeśli doszło do rozrostu czynnika w środku agregatu. Jeśli Twoja maszyna ma już kilka lat, to możemy ją przywrócić do stanu takiego, jakby wyszła z fabryki, albo jeszcze lepszego. Naprawa Agregatów do Natrysku Pianki Poliuretanowej to nasza specjalność.

Awaria agregatu do natrysku?  Żaden problem

Jeśli twój agregat do natrysku jest uszkodzony, to skontaktuj sie z Nami, a pomożemy Ci z naprawą maszyny. Zazwyczaj naprawy dokonujemy w tym samym dniu po dostarczeniu maszyny do naszej firmy. W skrajnych przypadkach jest to 48 godzin od zgłoszenia.

Bezpłatna wycena

  • Pytanie o: Naprawa Agregatów
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.