Obsługa klienta
Oferta w PDF

Usługi dociepleń

Ocieplenia Pianką Poliuretanową Sanberg

Firma Sanberg Polska, to nie tylko najlepsze  maszyny do natrysku pianki poliuretanowej, ale także firma zajmująca się profesjonalnym ociepleniem natryskowym domów, hali, magazynów i ferm drobiu. Zaoszczędź do 50% na ociepleniu swojej nieruchomości.

Poznaj nową technologię izolacji

Firma Sanberg  ma doświadczenie w natrysku pianki poliuretanowej na rynku Irlandii, Anglii, Niemiec i Polski. W krajach Zachodniej Europy  technologia ociepleniem pianką znana jest już długo, a przyszła z USA i Kanady , gdzie klimat jest bardzo zróżnicowany. Około 60-70% domów w Kanadzie jest ocieplonych poliuretanem, gdyż bardzo łatwo jest ocieplić dom w technologii szkieletowej cienką warstwą poliuretanu. Pianka poliuretanowa ma znacznie lepsze właściwości izolacyjne niż pozostałe metody ocieplenia przy znacznie mniejszej warstwie materiału izolacyjnego. Przy ociepleniu 20 cm nie będą Ci straszne srogie zimy, a latem Twój dom zachowa przyjemny chłód. Dach nie będzie się nagrzewał przez co na poddaszu nie będzie już tak gorąco.

Ocieplenie pianką to najlepsza  inwestycja w Twój dom , która zwraca się zimą i latem. Idąc z postępem technologii nasze domy stają się coraz bardziej energooszczędne, co przekłada się na zaoszczędzone pieniądze. Czy chcesz dalej wydawać pieniądze na coraz wyższe rachunki za energię elektryczną, lub gaz??? Nie lepiej za zaoszczędzone pieniądze pojechać latem z rodzina na wczasy?

Konkurencyjne ceny

Ocieplenia Pianką Poliuretanową

Faktem jest , że technologia natrysku pianki jest nieco droższa na początku inwestycji niż wełna mineralna i inne metody ociepleń.  Ale czy na pewno  ?? Ocieplając dom tradycyjnymi metodami musisz kupić materiały , przewieść je, zatrudnić ekipę budowlaną do ich położenia. Często ekipa budowlana przeciąga terminy wykonania ze względu na brak czasu w sezonie. Wykonanie ocieplenia metodą natrysku zajmuje jeden dzień. Oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy , które można stracić czekając na termin wykonania robót budowlanych. Często same wykonanie robót jest nieprofesjonalne, bo i tak powstają mostki termiczne.  W firmie Sanberg Polska dzwonisz, ustalasz szczegóły technologiczne, a za 2 dni nasza ekipa wykonuje prace . Mówisz i masz. Biorąc pod uwagę, że natrysk poliuretanu w Twoim domu zwróci Ci się w ciągu dwóch sezonów grzewczych oznacza, ze w trzecim sezonie zaczniesz zarabiać pieniądze. Posiadając w domu klimatyzację oszczędzasz więcej, bo pianka izoluje wydostawanie się schłodzonego powietrza na zewnątrz w upalne dni.Ocieplenia Pianką Poliuretanową to Przyszłość Ociepleń

O NAS

Firma Sanberg została założona przez Andrzeja Szczerbickiego  w 2014 roku i jest całkowicie polską firmą z 100% polskim kapitałem. Początki naszej firmy to zdobywanie doświadczenia w natrysku poliuretanu w Anglii i Irlandii, oraz Niemczech. Dwa lata temu zajęliśmy się sprzedażą maszyn do natrysku poliuretanu. Na początku maszyny były sprzedawane z Anglii na całą Europe , Amerykę i Afrykę. W 2016 roku firma przeniosła się z Wielkiej Brytanii  do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie mieści się nasze centrum dystrybucyjne. Firma Sanberg to firma , która wzoruje się na wzorcach zachodnich dotyczących prowadzenia firmy. Dla nas każdy klient jest najważniejszy, a jakość świadczonych usług to dla nas rzecz nadrzędna i priorytetowa. Zapraszam wszystkich klientów do Gorzowa Wielkopolskiego w celu bliższego zapoznania się z oferta naszej firmy. Ocieplenia Pianką Poliuretanową to Nasza Specjalność

Bezpłatna wycena

  • Pytanie o: Usługi dociepleń
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.